Bonie styropianowe – pięknie wykończony dom

Remont mieszkania

W dobie dzisiejszych czasów bardzo łatwo jest przerobić elewacje domu tak, by wyglądała na starą lub , dla przykładu, pałacową. Elementy dekoracyjne wokół okien, czy gzymsów mogą tworzyć oryginalną całość, która dobrze zaprojektowana będzie sprawiała bardzo dobre wrażenie.
Styropianowe elementy dekoracyjne elewacji to inaczej bonie styropianowe, które w postaci wysokogatunkowych, twardych styropianowych listw mogą zdobić naszą elewację.

Zastosowanie boni styropianowych

Zwykle bonie styropianowe powlekane są specjalnym tynkiem, który tworzy powłokę, dzięki której są one odporne na warunki atmosferyczne. Sprzedawane listwy elewacyjne mają zwykle długość do 200cm i są gotowe do montażu. Ich lekkość i forma zachęcają do użytku, a efekt osiągnięty przy po stosunkowo prostej pracy rekompensuje każdy ich koszt.

bonie styropianowe
Dzięki boniom możemy sprawić, że nasz dom z nudnego sześcianu stanie się stylowym budynkiem, który swoją architekturą zaskoczy sąsiadów, przechodniów, dalszych członków rodziny przyjeżdżających w odwiedziny i nas samych.
Cena boni styropianowych jest zaskakująco niska, a instalacja na elewacji niezwykle prosta. Montowane w zewnętrznych i wewnętrznych narożnikach elewacji stanowią wytrzymałą, odporną na uszkodzenia ozdobę, która pozostanie na budynku całe lata. Popularność tego rodzaju listew jest ogromna zarówno w Polsce, jak i na rynku zagranicznym, co potwierdza ich wyjątkową jakość i wysoką użytkowość.

Zalety

Lekkość materiału, wytrzymałość na deszcz i mróz, wysoka estetyka wyglądu, przystępna cena i doskonała dostępność to tylko niektóre zalety tego jakże wdzięcznego do obróbki materiału, który zmieni nasze lokum w prawdziwe dzieło sztuki godne każdej sesji fotograficznej.
Potem wystarczy tylko dopasować do pięknego domu dobrze zadbany ogród, aby wszystko, jako całość, wyglądało elegancko i było idealnie zgrane.