Pociągające akcesoria do kostiumu – fajne wskazówki

biżuteria ze srebra

Cenimy odpowiednio wyglądać, nosić fajne przyodziania i niesłychane akcesoria. Cieszy nas to, że innym paniom podobają się nasze stylizacje. W związku z tym pożądane byłoby jest zwracać atencję na osobisty ubiór, a szczególnie na akcesoria, jakie wybieramy. Zawsze dobrym asortymentem może się okazać biżuteria srebrna. Srebro jest dość atrakcyjnym metalem, ponieważ także w akcesoriach lekkich i łagodnych, jak i znacznych i wyrazistych wygląda przyzwoicie, a w związku z tym jesteśmy zdolni sobie dobierać srebrzyste akcesoria do stroju, jednakże także do sytuacji i osobowości.

kolczyki srebrne

Najkorzystniejsze w noszeniu i łączeniu do sytuacji są pewnie kolczyki srebrne. Jesteśmy zdolni bowiem nosić je absolutnie malusieńkie i niewidoczne. Np. do pracy właściwie bardziej właściwe są małe kolczyki na sztyfcie aniżeli wielkie i wyraźne kolczyki srebrne. Natomiast wybierając się gdzieś na wielkie wyjście, powinniśmy poeksperymentować z postacią i miarami klejnotów. Posiadamy do wyboru rozmaite odmiany ozdób ze srebra o fascynujących konturach i fakturach. Od czasu do czasu wystarczy odpowiednio dostosować kolczyki do całkowicie zwyczajnego stroju, a już uzyskujemy zjawiskowy rezultat.

ciekawa biżuteria srebrna

Jednak nie tylko kolczyki srebrne dodadzą nam ekspresyjności. Jest cała masa fragmentów biżuteryjnych ze srebra, jakie powinniśmy w różnorodny sposób dobierać. Przykładem aksamitne wisiorki czy bransoletki także możemy wetknąć, idąc do pracy. Potulna biżuteria srebrna ma to do siebie, że doda nam uroku, nie będąc zbytnio eksponowaną.

kolczyki srebrne

Większa i w wyższym stopniu dobitna biżuteria srebrna może się pokazać w naszej stylistyce na tzw. wielkie wyjście. Oryginalne wisiory czy ciężkie bransolety to stosowny dobór, jeśli pragniemy zabłysnąć. Prawidłowo jest też nie przesadzać z ilością, dlatego że również biżuteria srebrna w wielkiej masie zdoła nas sparaliżować.